MINEX 2023

Madencilik, Doğal Kaynaklar ve Teknolojileri Fuarı

İZFAŞ ve TMMOB Maden Mühendisleri Odası işbirliğiyle 13-16 Eylül 2023 tarihleri arasında 10. MINEX Madencilik, Doğal Kaynaklar ve Teknolojileri Fuarı düzenlendi.

Sistem A.Ş. olarak ölçme teknolojilerimizin tanıtımı, erişilemeyen alanların dijitalleştirilmesi, iç denetim ve haritalamada yeni bir çağ açan FLYABILTY Elios3 dronunu, değerli ziyaretcilerimiz ile paylaşmak için etkinlik stand alanında yerimizi aldık. Elios3; Flyawere patenli slam teknolojisi uçuş algoritması ile eşsiz ve güvenli uçuş deneyimi sunar. Farklı faydalı yük seçenekleri ile 4. Sanayi devrimi için ihtiyaç duyulan dijital veriler elde edilebilir. 3B Slam Lidarı sayesinde ulaşılması güç ve riskli alanları en ince ayrıntısına kadar modelleyebilir.

Ayrıca standımızda, Türkiye’de madencilik başta olmak üzere birçok sektörde kullanılan ürünlerimizden dikey kalkış iniş yapabilen Wingtra One Gen2 İHA sistemi ve Leica TS16 robotik total stationada ilgi oldukça fazlaydı.

Sistem A.Ş. olarak güzel ve verimli geçen bu etkinlikte yer almaktan dolayı son derece mutluyuz. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.Haber Albüm