Mobil Haritalamada Benzersiz Çözüm

Hovermap ST LiDAR Sistemi

Ülkemizin önemli madencilik şirketlerinden olan TÜMAD MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.  maden sahalarındaki ham madde ölçüm ve haritalama faaliyetlerinde klasik yersel ölçü yönteminden doğan iş yükünden kurtulmak amacıyla SLAM Tabanlı Hovermap ST Mapping Mobil LiDAR sistemimizi  tercih etti.

Hovermap ST Mapping SLAM LiDAR sistemi DJI dron sistemleri de dahil bir çok farklı mobil platforma tak-çıkart kolaylığında entegre edilerek kullanılabilmektir. +/- 0.5 ila 2 cm mutlak prezisyonla saniyede 300.000 noktaya kadar tarama yapabileceğiniz Hovermap ST SLAM LiDAR sistemi 360° x 290° görüş açısı ile tüm detayları yakalamaktadır. Emesent tarafından geliştirilen veri işleme yazılımı ve hedef plakaları ile veri işleme sürecinde nokta bulutları doğrudan otomatik olarak koordinatlandırılabilmektedir. Kapalı maden sahalarının zorlu ortam koşullarına uygun olarak IP65 geçirimsizlik özelliğine sahip Hovermap ST LiDAR sistemi galeri ölçümleri, şaft taramaları ve açık alanların taranmasında kolaylıkla ve güvenli bir şekilde kullanılabilmektedir.

Teslimatını ve eğitimlerini gerçekleştirdiğimiz Hovermap ST mobil SLAM LiDAR haritalama sistemimizin TÜMAD MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.’ye hayırlı olmasını diler, bizleri tercih ettikleri için teşekkür ederiz.

Sizinle birlikte, hep daha ileriye...Haber Albüm