Leica Zeno Office

Leica Zeno Office

Kusursuz ve otomatik CBS entegrasyonu

Leica Zeno GIS/CBS serisi
Her türlü Leica Zeno CBS serisinde standart olarak bulunan Zeno Field (Arazi) & Office (Ofis) CBS veritabanında daha doğru verilere ihtiyaç duyanlar için ideal kombinasyon sunar. Tüm GNSS post-proses süreçleri otomatiktir ve CBS ile GNSS teknolojileri tek bir kolay çözümde kusursuz biçimde birleştirilmiştir. Bu da, iş akışının bir parçası olarak kalite kontrolünü kolaylaştırır.

Leica Zeno Field
Leica Zeno Field, ArcPad™’in OEM versiyonudur ve ArcPad™ yazılımına ek olarak şu fonksiyonları sağlar: GNSS ham verileri kaydı, GNSS konfigürasyonlarının (DGPS/RTK ayarları gibi) kolay kullanımı, detayların konum doğruluklarının yönetimi ve araziyle ofis arasında otomatik iş akışı. Zeno Office ile detay konum kalitesini kolaylıkla yönetin ve ArcGIS veritabanı, SHP (Shape), DXF, DGN, ve DWG gibi pek çok farklı formatta otomatik veri alma ve gönderme fonksiyonlarının avantajından faydalanın.

* Kolaylıkla gerçek-zamanlı diferansiyel düzeltme (SBAS/DGPS/RTK)

* Post-proses için ham verilerin kaydı ile daha yüksek doğruluk

* En yeni teknoloji arazide haritalama araçları

* Lazer Mesafe-ölçerlerin kablosuz entegrasyonu

Leica Zeno Office
ArcGIS™’de Leica Zeno Office, ArcGIS masaüstünde GNSS ve ölçüm verilerinin yönetimi ve post-prosesi için araç seti sunar. Zeno Office, CBS, GNSS ve ölçüm verilerinin alınması, yönetilmesi ve post-prosesi için oluşturulmuş bir yazılım paketidir. Zeno GIS/CBS ile kısıtlı sürelerde daha fazla iş başarır ve GNSS verilerinizin doğruluğuna tamamen güvenebilirsiniz.

Zeno Office, Ölçüm ve CBS dünyasını bir araya getirir. Temel olarak Zeno Office ArcGIS kullanır. Ölçüm yazılımındaki birikiminizle birlikte, Zeno Office ölçümlerin bir CBS veritabanına entegre edilmesini sağlar.

Otomatik EasyIn/EasyOut iş akışı ile verilerinizi senkronize edin
EasyOut: Verilerinizin kapsamını belirleyin, katmanları/özellikleri seçin ve tek bir tıklamayla projeyi mobil aygıtınıza gönderin.
EasyIn: Veri toplama işlemi bittikten sonra, verileri mobil aygıtınızdan geri ofis veritabanına ekleyin. Veriler otomatik biçimde ofis veritabanıyla eşleştirilmiş olacaktır. 
 

Mobil aygıta alınan tüm tanımlayıcı veriler (3B doğruluk, sensör veya GNSS kalite bilgileri vb.) ofise aktarılır ve bu EasyIn adımında veritabanına yazılır. Bu ek bilgiler kalite geçerliliği sağlar; unutmayın ki yalnızca güvenilir veri, iyi veridir.