Leica JetStream

Leica JetStream

Basitleştirilmiş nokta bulutu erişimi ve ultra yüksek işlem.

Leica JetStream Nokta Bulutu Proje Sunucusu

Basitleştirilmiş nokta bulutu erişimi ve ultra yüksek hızlı sunum

 

Kurumunuzun ihtiyacı mı var, yoksa siz zaten nokta bulutu verilerini CAD çalışmalarınıza entegre ediyor musunuz? Eğer öyleyse, bu uygulamalara karşılık gelen gerçek dünya meselelerini fark etmiş olabilirsiniz. Çoğu sistem vasat bir iş çıkartır ve büyük veri setleri nokta bulutları ile birlikte sistemi durma noktasına getirirken neredeyse tamamen kullanılamaz hale gelir. Ayrıca nokta bulutu verileri kullanımının karmaşık olması da CAD çizim ekipleri için gerçekten bir zorluk olabilir.  Leica JetStream, başka hiçbir çözümün yapamadığını yaparak tam da bu sorunları çözmek için tasarlanmıştır.

Kullanım performansı, sanal uygunluğu, anında yükleme ve her noktayı her zaman kullanma özelliği ile JetStream, başka hiçbir yerleşik çözümün veya eklentinin sunamadıklarını sunar. CAD işlemlerinde nokta bulutu kullanan her türlü kuruluş için öğrenmesi ve kullanımı kolay ultra-yüksek hızlı verimli ortam sağlar.

Yeni başlayanlar için JetStream merkezi ve kullanımı kolay bir proje ortamı sunar. Bu, veri dağıtımı, kullanıcı erişimi kontrolü, yedeklemeler ve diğer BT (Bilgi Teknolojileri) fonksiyonlarını kullanan BT ve proje yönetimi ekipleri için son derece değerlidir. Kullanımı kolay, güçlü ve etkilidir.

Aynı zamanda CAD kullanıcıları için kullanımı kolay proje arayüzü, öğrenme süresini kısaltarak verim almayı garanti eder.

JetStream platformu üç ana bileşenden oluşur:

1. JetStream ProjectVault: Merkezi çekirdek sunucu bileşen.
2. JetStream Generator: Yeni JetStream projeleri oluşturmak ve kaydetmek içindir.
3. JetStream Connectors: Çeşitli istemci uygulamalarının JetStream ProjectVault’a bağlanmasına imkan verir.

CAD’den JetStream Projelerine Ulaşma
Leica’nın öncü nokta bulutu CAD eklentisi Cloudworx ile kullanıcılar JetStream nokta bulutlarına erişebilirler. JetStream’e bağlanan CloudWorx kullanıcıları ultra-hızlı nokta bulutu kullanımı ve basitleştirilmiş proje erişim metodlarının avantajını yaşarlar.


Diğer Hexagon ailesi ürünleri için Leica CloudWorx eklentileri:

* Intergraph SmartPlant 3D için CloudWorx

* SmartPlant Review için CloudWorx

 

Autodesk ürünleri için Leica CloudWorx:

* AutoCAD için CloudWorx

* Revit için CloudWorx

* Navisworks için CloudWorx

Diğer CAD ürünleri için Leica CloudWorx eklentileri:

* MicroStation için CloudWorx

* AVEVA PDMS için CloudWorx

JetStream Görüntüleyicisiyle JetStream Projelerine Erişim
Yeni görüntüleyici ile kullanıcılar JetStream nokta bulutu verilerine ulaşabilir. JetStream Viewer (JetStream Görüntüleyicisi) ProjectVault’a kolaylıkla bağlanarak 3B navigasyon, görüş alanı tarama ve temel ölçüme imkan verir.