Leica CrossCheck Service

Leica CrossCheck Service

Kalite kontrol ve izleme için çok amaçlı GNSS değerlendirme aracı.

Leica CrossCheck Service

GPS/GNSS deformasyon izleme hizmeti

 

Leica CrossCheck, GPS/GNSS deformasyon izleme için web-bazlı bir hizmettir. Özellikle uzun baz hatları ve küçük hareketler için tasarlanmış olan CrossCheck pek çok zorlu izleme uygulaması için etkili bir çözümdür.

Leica CrossCheck İzleme
Tek yapıları da geniş alanları da izlerken her türlü önemli hareketin tespiti için yüksek doğruluk kritik öneme sahiptir. Leica CrossCheck uzak petrol platformları veya sismik aktivitelerin izlenmesi gibi en zorlu projeler için bile uzun dönem denge kontrolü ve yapısal izlemede eksiksiz bir çözüm sunar. Özellikle uzun baz hatları, küçük ve yavaş hareketler için tasarlanmış olan CrossCheck çok çeşitli zorlu izleme uygulamaları için etkili bir çözümdür.

Leica CrossCheck Referans İstasyonu
Leica CrossCheck, GNSS referans istasyonu koordinat hesaplaması ve ağ bütünlüğünü izleme için web-bazlı bir hizmettir. Leica Geosystems’in son derece iyi eğitimli uzmanları en yeni jeodezik yazılım ve algoritmalarla GNSS RINEX verilerinizi işleyerek alan değişimlerinde oldukça yüksek doğruluklu tahminler sağlar. Yorumlanması kolay haritalar, grafikler, görüntüler ve tablolar kullanarak projelerinize doğru ve zamanında genel bakış sağlayın.