Leica Cyclone REGISTER 360

Leica Cyclone REGISTER 360

Kolaylaștırılmıș Cyclone Gücüyle Tanıșın

Leica Cyclone REGISTER 360

3B Lazer Tarama Nokta Bulutu Birleştirme Yazılımı

 

Leica Cyclone REGISTER 360 yazılımı, bir numaralı nokta bulutu birleştirme yazılımı  Cyclone REGISTER’ın en yeni versiyonudur. Baştan aşağıya yepyeni üretilen bu ürün sayesinde, kolay çalışma, yönlendirme sağlanan iş aşamaları, otomatik birleştirme ve tek tıkla kullanıma hazır çıktılar alma imkanı elinizde.

REGISTER 360 her tecrübe düzeyindeki kullanıcıların çalışmasını destekler; daha doğru sonuçlar almalarına, daha detaylı görüntülemelerine ve çok daha etkili çalışmalarına imkan vererek kullanıcıları projenin merkezine taşır.

İster tek başına bir çözüm olarak, ister uçtan uca entegre dijital gerçeklik çözümünün bir parçası olarak; Cyclone REGISTER 360 her iki durumda da işinizi ilk seferde doğru şekilde yapmanın en hızlı ve kolay yoludur. 

 

Hız

Sürükle & bırak ve ișlemi tamamla! Çok parçalı ișlerin tek bir grup halinde yapılabilmesi, tek adımda içe aktarma ve ișleme, yönlendirilen iș adımları, entegre KG/KK araçları ve otomatik raporlama özelliği sayesinde proje olușumundan raporlamaya kadar tüm proje așamalarınız çok daha hızlı tamamlanır. REGISTER 360 çok daha yüksek verim almanızı sağlarken zamandan da tasarruf etmenize imkan verir.

 

Özelleştirilebilir

Cyclone REGISTER 360 ihtiyaçlarınıza göre ayarlanır, böylece basit ve güçlü arayüzü vasıtasıyla yeni kullanıcılar bile büyük projeleri gerçekleştirebilir.

 

Kolaylık

Profesyonel düzeyde kullanıma hazır proje çıktılarını kolaylıkla alın. Cyclone REGISTER 360, birleștirme așamalarında yönlendirme sağlayarak yeni kullanıcılara yardımcı olurken deneyimli kullanıcıların da ișlemi hızlandırmasına imkan verir.  Sezgisel KG araçları ve raporlama sayesinde  birleștirme kalitesi artar ve tüm bilgiler artık parmaklarınızın ucundadır.

 

Tek bir tușla, çok parçalı ișleri sayısız endüstri standardı formata aktarın ve verilerinizi Leica Geosystems’in entegre bulutuna gönderin; ürünlerden çok yönlü olarak faydalanın.