Leica Blk360 - Autodesk ReCap Pro

Nokta Bulutu Üretmenin En Hızlı Yolu

KRM Harita; Harita ,Jeomatik, Jeodezi ve Fotogrametri, Ortofoto, ve 3 Boyutlu Modelleme gibi çalışmaları yürütmektedir. Bu yöndeki projelerine veri üretmek amacıyla Leica BLK360 lazer tarayıcıyı tercih etmişlerdir.

KRM harita yetkilerine Ankara merkez ofisimizde BLK360, ReCap Pro Mobile, ReCap Pro Masaüstü kullanımı ve bu sistemin etkili ve hızlı veri toplama-değerlendirme süreçlerine yönelik eğitimler kısa zamanda tamamlanmıştır. Firma çalışanları Leica ve Autodesk işbirliği sayesinde, Leica BLK360'ı ReCap Pro Mobile ile uzaktan yönlendirip toplanan verileri, arazideyken işleyebilmektedirler. ReCap Pro Mobile sayesinde tablette toplanan nokta bulutu verileri, ReCap Masaüstü uygulamasında otomatik olarak aktarılır. Bu aktarımla taranmış tüm istasyonlar, ayrı ayrı veya daha önceden tablette proses edilmiş hali itibari ile birleşmiş olarak görüntülenebilir.

Leica Geosystems Türkiye temsilcisi Sistem AŞ.den alınan Leica BLK 360'ın Krm Harita İnş.Taah.San. ve Tic. Ltd. şirketine hayırlı olmasını dileriz.

Türkiye'nin önde gelen firmaları Leica Geosystems Teknolojilerini, Sistem A.Ş.'nin desteği ile tercih etmeye devam ediyor.
Sizinle birlikte hep daha ileriye...

 Haber Albüm