Dev Yatırımlara Leica İmzası

Aydın Denizli Otoyolu Projesi

Türkiye’nin iki önemli turizm merkezi İzmir ve Antalya’yı birbirine bağlayacak otoyol projesinin Aydın-Denizli bölümü için çalışmalar hız kesmeden devam ediyor.

140 kilometre otoyol, 23 kilometre bağlantı yolu olmak üzere toplam 163 kilometre uzunluğundaki proje Aydın Çevre Yolu Otoyol Ayrım Kavşağı’ndan başlayarak, Dalaman üzerinden Yenipazar’a ulaşacak.

Çeltikçi-Korucuk-Kocadere istikametinde devam edecek otoyol Kocabaş mevkiinde sonlanacak.

Proje kapsamında 19 adet köprülü kavşak, 19 adet viyadük ve 5 adet otoyol hizmet tesisi yapılacak ve tamamlandığında iki şehir arası seyahat süresi 1 saate kadar düşecek.

Sistem A.Ş, Türkiye’deki büyük projelere “Leica” imzasını atmaya devam ediyor.

Fernas İnşaat’ın üstlenmiş olduğu Aydın-Denizli Otoyolu projesine şu ana kadar 38 adet Leica GS16 GNSS Alıcısı, 6 adet Leica TS16-TS10 total station, NA700 serisi otomatik nivo ve Sprinter serisi dijital nivo teslimatı yapıldı. Cihazların genel tanıtımı ve kurulumu yapıldıktan sonra firma yetkilileri ve teknik personele ölçüm, aplikasyon ve veri transferleri hakkında gerekli bilgiler verildi.

Projede Leica Captivate yol programı , DTM ve Baz hattı gibi programlar aktif olarak kullanılmaktadır. Bu programlar hakkında arazide uygulamalı eğitimler yapıldı. 7/24 desteğimizle arazi ekibinin sorunsuz olarak çalışmasını sürdürmesi için firmanın Denizli ve Kuyucak’ta bulunan şantiyelerine periyodik olarak destek ziyaretlerimiz devam etmektedir.

Fernas inşaat A.Ş’ye firmamıza ve markamıza gösterdikleri güvene ve tercihlerine teşekkür eder işlerinde başarılar dileriz.

Türkiye'nin önde gelen firmaları Leica Geosystems Teknolojilerini, Sistem A.Ş.'nin desteği ile tercih etmeye devam ediyor.
Sizinle birlikte, hep daha ileriye...Haber Albüm