Leica TruView Global

Leica TruView Global

Web veya intranet ile nokta bulutu verilerini ücretsiz paylaşın ve görüntüleyin.

Leica TruView Global

Her zaman, her yerde, her türlü cihaz

 

Firmanız lazer tarama nokta bulutları mı kullanıyor, yoksa nokta bulutlarını devam eden projelerinizin bir parçası olarak kullanmayı mı planlıyor? Eğer öyleyse, nokta bulutu verilerini inanılmaz geniş bir personel kitlesiyle paylaşabilmenin değerini fark edeceksiniz. İnsanlar CAD veya 3B nokta bulutu arka planını iyi bilmeyebilir veya pahalı yazılımları olmayabilir, ancak bu bilgilerden faydalanabilir. Leica TruView Global ile proje ekosisteminizde bulunan herkes için erişim, görüntüleme, değerlendirme ve hatta işaretlemeler yapmak ve 3B nokta bulutu verileri kullanarak birlikte çalışma kolaydır.

* CAD veya 3B özellik gerekmeksizin sezgisel, kullanımı kolay arayüz ile nokta bulutu verileri paylaşımı

* Proje alanına her zaman her yerden sanal, foto-gerçekçi ziyaretler

* Eklenti gerektirmez; her türlü cihazda her türlü göz atıcı ile özgür deneyim

* Opsiyon olarak güvenli kullanıcı girişi erişimi

* Kullanıcılar yakınlaştırma, uzaklaştırma, ölçüm, işaretleme ve panoramik görünüm özelliklerini kullanabilir

* Basit ve etkili sunucu yöneticisi araçları

* Gelişmiş, sağlam ve modern sunucu teknolojisi 
 

Kurumunuz, ortaklarınız, müşteriler, müteahhitler, mühendisler ve proje ekosisteminizin parçası olan herkes bu önemli, doğru, fotogerçekçi 3B ortama her türlü cihazdan ve her yerden erişebilir. Proje sahası her zaman ve her yerden sanal olarak ziyaret edilebilir. İnsanlar TruView Global sitesine akıllı telefon, iPad veya bilgisayar üzerinden ulaşabilir. Yani, proje sahası her zaman ve her yerden sanal olarak ziyaret edilebilir. Hiçbir kurulum gerektirmez, ücretsiz ve kolaydır.

İsterseniz elbette eksiksiz ve güvenli giriş kontrolü edinebilirsiniz ve bu sayede de hem verileri geniş çapta paylaşabilirken aynı zamanda gerektiğinde de güvenli tutabilirsiniz. Ayrıca hiçbir şey satın almanız ve öğrenmeniz gerekmez. Kullanıcıların sadece bir adres alarak verilere ulaşması yeterlidir.

Sanal olarak sahaya gitme, ölçüm yapma ve notlar ve linklerle işaretlemenin yanı sıra daha da gelişmiş bağlantı özellikleri sayesinde veriminiz artarken, tesis ve varlık yönetimi, inşaat işlemini görüntüleme, ihale süreçleri gibi pek çok iş gereksinimi de desteklenir. Olanaklar sınırsız ve mükemmeldir.