BLK360 Peri Bacalarında

Nevşehir’de Lazer Tarama Çalışmaları

Leica Geosystems, üstün performanslı lazer tarayıcıları ve nokta bulutu yazılımları ile birçok farklı sektöre çözüm sunmaya devam ediyor. Kapadokya Harita, Nevşehir’de çalışmalarını yürüttüğü rölöve çalışmalarında kullanmak üzere Leica BLK360 yersel lazer tarayıcı ve Cyclone Register 360 Blk Edition yazılımını bünyesine dahil etti.
Tek tuşla tarama yapıp ve henüz arazideyken veri birleştirmesi yapabilen, kullanıcı dostu Leica BLK360, nokta bulutu dünyasının en pratik yersel lazer tarayıcısıdır. Hızlı, standart ve yüksek çözünürlüklerde tarama yapmanıza imkan veren Leica BLK360, 1kg ağırlığı ve 165 mm uzunluk x 100 mm çapı ile lazer tarayıcıların en küçüğü konumundadır. 3 dakikadan kısa sürede saniyede 360,000 lazer atımı ve HDR-Termal görüntüleme ile tam kubbe tarama ve 150 MP küresel görüntüler toplanır.

Leica, BLK360 lazer tarayıcının iş akışına Cyclone Field 360 mobil yazılımlarını ekleyerek kullanıcılara birçok kolaylık sunmuştur.

* Android veya IOS tablet veya telefonlarda kullanabilme imkanı

* Tarama verilerinin arazide birleştirilmesi

* İş sahasındayken taramalar üzerinde işaretleme, etiketleme imkanı

BLK360 ile paket olarak sunulan Leica Cyclone Register 360 Blk Edition yazılımı, ham verilerin doğrudan tarayıcıdan yazılıma alınarak birleştirilmesine ve temel nokta bulutu değerlendirme işlemlerinin gerçekleştirilmesine olanak sağlar. Birleştirilmiş veriler üzerinden 3.parti yazılımlara uygun formatlarda çıktılar alınmasına imkan verirken, mimari ve mühendislik projelerine hızlı kaynak veriyi oluşturur.

Leica Geosystems Türkiye temsilcisi Sistem AŞ.’den alınan Leica BLK 360'ın Kapadokya Harita Mühendislik İnşaat Taahüt Ticaret Limited Şirketine hayırlı olmasını dileriz.

Türkiye’nin önde gelen kurumları ve firmaları Leica Geosystems Teknolojisini, Sistem A.Ş.'nin desteği ile tercih etmeye devam ediyor.

Sizinle birlikte hep daha ileriye...Haber Video