Çubuk Belediyesi

Üstünlük, Kalite ve Teknoloji

Leica Geosystems, üstün performanslı GNSS alıcıları ile farklı sektörlere çözüm sunmaya devam ediyor. Çubuk Belediyesi İmar Müdürlüğü'ne Leica GS18T GNSS RTK / CORS seti teslimatı ve eğitimleri Leica Geosystems Türkiye Temsilcisi Sistem A.Ş. tarafından gerçekleştirildi.

555 kanalıyla tüm GNSS uydu sistemlerini destekleyen, radyo ve GSM modem bileşenleriyle sahada üstün RTK ölçüm sonuçları sağlayan Leica GS18T sektördeki ilk sıralardaki yerini korumaktadır. Atalet ölçüm sistemi (IMU) özelliği ile Leica GS18T jalonu düzeçte tutmaya gerek kalmadan hızlı ve hassas ölçümler yapmanızı sağlar. Manyetik parazitlerden etkilenmeyen ve kalibrasyon gerektirmeyen ilk gerçek eğim sensörlü Leica GS18T, karmaşık verileri en gerçekçi ve çalışılabilir 3B modellere dönüştüren yenilikçi Captivate yazılımına sahiptir. İster GNSS ile ister total station cihazları ile, isterseniz de her ikisiyle birlikte çalışmanıza imkan sağlar. Leica Captivate yazılımı endüstrileri ve uygulamaları bir araya getirir. Belediyenin İmar Müdürlüğü personeline cihazın genel tanıtımı, kurulumu, ölçüm, aplikasyon ve veri transferleri hakkında gerekli bilgiler verildi. Ayrıca cihaz ile ilgili detaylı eğitim, sahada uygulamalı olarak gösterildi.

Türkiye’nin önde gelen kurumları ve firmaları Leica Geosystems teknolojisini, Sistem A.Ş.'nin desteği ile tercih etmeye devam ediyor.

Sizinle birlikte hep daha ileriye...Haber Albüm