Demirexport A.Ş. Wingtra Kalitesinden Memnun

WingtraOne Gen2 Türkiye Semalarında Uçuşa Başladı

Ülkemizin köklü madencilik şirketlerinden olan Demirexport A.Ş. ham madde ölçüm ve maden sahalarının haritalanması faaliyetlerinde artan iş yükünü hafifletmek amacıyla WingtraOne GEN1'den sonra GEN2'yi tercih etti. Maden sahalarının haritalanmasında etkin olarak kullanılan insansız hava araçları arasında VTOL özellikli sabit kanatlı İHA sistemi WingtraOne GEN2 yine sınıfının en iyi çözümünü kullanıcılara sunmaktadır.

42 MP Sony tam çerçeve kamera ve İHA'lar için özel geliştirilmiş Septentrio PPK modülünü eşsiz şekilde entegre eden Wingtra, İHA fotogrametrisi için üst düzey veri seti üretmektedir. WingtraOne sabit kanatlı İHA’ların kalkış ve inişinde yaşanan olumsuzlukları VTOL özelliği ile dikey olarak kalkış ve iniş gerçekleştirerek ortadan kaldırmaktadır. Tek uçuşta MAPEG standartlarında 400 hektara kadar alan kapatabilen WingtraOne %100 otonom uçuş yeteneği ile operatör müdahalesine gerek duymamaktadır.

Teslimatını ve eğitimlerini gerçekleştirdiğimiz profesyonel havadan haritalama sistemimizin Demirexport A.Ş.'ye hayırlı olmasını diler, bir kez daha WingtraOne kalitesini tercih ettikleri için teşekkür ederiz.Haber Albüm