Flyability Lansman ve Etkinlikleri

Elios 3 Türkiye Pazarında

20 Temmuz 2023 Perşembe günü Mövenpick Hotel Istanbul Asia Airport'ta gerçekleşen Flyability Lansmanında
ilgili kurum ve kuruluşlarla bir araya geldik.
 
Açılış konuşmasını Sistem AŞ Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Can Tanışık gerçekleştirdi. Sistem AŞ'nin kuruluşundan bu yana yapılan çalışmalardan, sektöre sağlanan öncü gelişmelerden ve Türkiye pazarına katılan teknolojilerden bahsetti. Flyability Satış yöneticisi Fabio Fata'nın sunumu ile devam eden etkinlikte, Türkiye pazarına yeni giren Elios 3 hakkında detaylı bilgiler verildi.

Flybility çözümlerinin ülkemizde etkin bir şekilde kullanıldığı Tüpraş İzmit Rafinerisi'nden inceleme şef mühendisi Eralp Koltuk, inceleme ve tespit çalışmalarında Elios'un sağladığı büyük avantajları etkileyici bir sunumla katılımcılara birinci ağızdan aktardı. Değerli sunumu için ayrıca Eralp Bey'e teşekkürlerimizi sunarız.
 
Özellikle tehlikeli, erişilmesi zor, dar ve kapalı alanlarda insan hayatını tehlikeden uzak tutarak haftalar belki de aylar süren oldukça maliyetli inceleme uygulamalarının günler hatta saatler içerisinde çok daha düşük maliyetlerle tamamlanmasını sağlayan Elios 3 sisteminin eşsiz özellikleri detaylı şekilde katılımcılara aktarıldı.
 
Fabio "Elios 3 ile kapalı ve erişilmesi zor alanlarda kuruluşların haritalama ve inceleme kabiliyetlerini ileri seviyeye taşıyarak hedeflerine çok daha kolay, düşük maliyetle ve güvenli bir şekilde ulaşmalarını sağlamaktayız" dedi.
 
Elios 3 dronun teknik özellikleri, yazılım çözümleri, soru-cevap ve değerlendirmelerle lansman son buldu. Etkinliğin sonunda katılımcılar Elios 3 dronunu deneyimleme fırsatını yakaladı.

Sistem AŞ olarak, güzel ve verimli geçen bu etkinlikte yer alan tüm katılımcılara ve Flyability Satış Yöneticisi Fabio Fata'ya teşekkürlerimizi sunarız.

Sizinle birlikte, hep daha ileriye...Haber Video