Kadastro Çalışmalarında Wingtra Devrimi

VTOL, PPK ve 42MP Kamera ile WingtraOne En İyi çözümü Sunmaya Devam Ediyor

Güncellenen büyük ölçekli harita üretim ve yapım yönetmeliği(BÖHHBÜY) ile haritacılık çalışmalarında geniş kapsamda kullanım alanına sahip olan insansız hava araçları, artık kadastro çalışmalarında da sizlere büyük avantajlar sağlamaktadır. 14.12.2018 tarihinde TKGM tarafından yayınlanan İHA kullanım esaslarında yer alan, İHA teknik isterlerini en üst düzeyde karşılayan WingtraOne bu kapsamda kullanılmak amacıyla Güldem Harita Ltd. Şti. tarafından tercih edilmiştir.
Konya Beyşehir'de eğitimleri tamamlanan ve teslimatı gerçekleştirilen WingtraOne, kadastro ölçüm çalışmalarında Güldem Harita'nın en büyük yardımcısı olacaktır. WingtraOne'ın 42MP kamerası ve üst düzey konumsal doğruluk veren PPK modülü sayesinde üretilen stereo görüntüler fotogrametrik çalışmalarda kullanıcıya güvenilir veri seti sağlamaktadır.

Tam otonom, özel pilotaj eğitimi gerektirmeyen, sınırlı ve zorlu arazi koşullarında dikey kalkış ve iniş (vtol) yapabilen WingtraOne kullanım kolaylığı ve güvenliği açısından kullanıcıya büyük avantajlar sağlamaktadır.

Sistem A.Ş. ailesi olarak Güldem Harita Ltd. Şti.'ye Wingtra'yı tercih ettikleri için teşekkür ederiz.Haber Albüm