Leica RTC360

Hızlı. Etkili. Prezisyonlu

2005 yılından bugüne kadar lazer tarama, rölöve çalışmaları, ortofoto ile rölöve çizimleri, yapısal analizler ve yapısal deformasyon çalışmalarını profesyonelce yapan Zemastek Yapı İnşaat Restorasyon Ltd. Şti. bünyesine Leica RTC360 lazer tarayıcıyıda katarak emin adımlarla yolunda ilerlemeye devam ediyor.

Türkiye'de ilk kez satışı gerçekleşen Leica RTC360 lazer tarayıcının teslimatı Sistem A.Ş.'nin Ankara merkez ofisinde yapıldı. Leica RTC360, saniyede 2 milyon nokta atım sayısı, yüksek çözünürlüklü HDR fotoğraf çekme kabiliyeti ve sahada otomatik birleştirme özelliği (VIS) ile kendisine hayran bırakmaya devam ediyor. RTC360, tablet aracılığı ile yönlendirilebilir ve elde edilen nokta bulutu Cyclone Field ile sahada kolayca birleştirilebilir. Ardından birleştirilen nokta bulutu Cyclone Register 360 veya Cyclone yazılımları aracılığı ile kontrol edilerek, değerlendirme aşamasına geçilebilir. Leica RTC360 lazer tarayıcı sayesinde Zemastek Ltd. Şti. mimari belgeleme çalışmalarını daha hızlı, güvenilir ve kaliteli şekilde yapmaya devam edecek. Türkiye'de ilk kez satışı gerçekleşen Leica RTC360 lazer tarayıcının Zemastek Yapı İnş. Restorasyon Limited Şirketi'ne hayırlı olmasını dileriz.

Türkiye'nin önde gelen firmaları Leica Geosystems Teknolojilerini, Sistem A.Ş.'nin desteği ile tercih etmeye devam ediyor.

Sizinle birlikte hep daha ileriye...

 Haber Video