Drone ile Haritalamada Devrim

Phoenix Recon-XT LiDAR Sistemi Hizmetinizde!

Ülkemizin en önemli madencilik şirketlerinden olan Anagold Madencilik San. ve Tic. AŞ. ham madde ölçüm ve maden sahalarının haritalanması faaliyetlerinde klasik yersel ölçü yönteminden doğan iş yükünden kurtulmak amacıyla Phoenix LiDAR Systems üretimi olan Recon-XT LiDAR sistemini tercih etti. DJI M300 RTK drone sistemine entegre edilen Recon-XT LiDAR sistemi sınıfının en iyi çözümünü sunmaktadır.

Yüksek prezisyonlu Recon-XT sistemi ile klasik yersel ölçü ve fotogrametrik veri işleme süreci ile yaklaşık 1,5 gün süren ölçüm faaliyetleri Recon-XT LiDAR sistemi ile artık 3 saat içerisinde tamamlanabilmektedir.

Hesai Pandar XT32 yüksek prezisyonlu LiDAR sensörü, yüksek frekanslı hassas Novatel GNSS/INS modülü ve 24MP Sony kamera sensörünün eşsiz şekilde entegre edildiği Recon-XT sistemi 80 metre uçuş yüksekliğinden 2-5 cm mutlak konumsal doğrulukla havadan tarama işlemi yapabilmektedir.

Recon-XT 90 derecelik görüş açısı, saniyede 1280 lazer pulse saysı ve çift geri dönüş kayıt özelliği ile pazarda lider konumdadır. 80 metre uçuş yüksekliğinde DJI M300 RTK drone sistemi ile tek uçuşta 200 hektar alan kapatabileceğiniz Recon-XT fotogrametrinin yetersiz kaldığı birçok uygulama için eşsiz çözüm sağlamaktadır.

DJI M300 RTK sistemi ile araziyi sabit yükselikte %100 otonom uçarak ölçümlerinizi güvenle tamamlayabilirsiniz.

Teslimatını ve eğitimlerini gerçekleştirdiğimiz profesyonel LiDAR havadan haritalama sistemimizin Anagold Madencilik San. ve Tic. AŞ.'ye hayırlı olmasını diler, Recon-XT ve Matrice300 RTK kalitesini tercih ettikleri için teşekkür ederiz.Haber Albüm