Türkiye’nin de Tercihi BLK360

En küçük, en hafif ve kullanımı en kolay lazer tarayıcı

Tek tuşla tarama yapıp ve henüz arazideyken veri birleştirmesi yapabilen, kullanıcı dostu Leica BLK360 nokta bulutu dünyasının en pratik ve yüksek prezisyonlu lazer tarayıcısıdır. Hızlı, standart ve yüksek çözünürlüklerde tarama yapmanıza imkan veren Leica BLK360, 1kg ağırlığı ve 165 mm uzunluk x 100 mm çapı ile lazer tarayıcıların en küçüğü konumundadır. 3 dakikadan kısa sürede saniyede 360,000 lazer atımı ve HDR-Termal görüntüleme ile tam kubbe tarama ve 150 MP küresel görüntüler toplanır. Leica, BLK360 lazer tarayıcının iş akışına Autodesk ReCap Pro masaüstü ve mobil yazılımlarını ekleyerek kullanıcılara birçok kolaylık sunmuştur.

* Tarama verilerinin otomatik olarak, arazide birleştirilmesi

* İș sahasındayken taramalar üzerine ișaretleme, etiketleme imkanı

* Uzaktan veri paylaşımı ile tekrar çalışma gereğinin azalması

* Verilerin Leica Cyclone yazılımına kusursuz aktarımı

Fati Mühendislik, mimari ve mühendislik projelerini daha da ileriye taşımak amacıyla, Leica BLK360 lazer tarayıcıyı tercih etti. BLK360 ile paket olarak sunulan Cyclone Register 360 yazılımı, ham verilerin sağlıklı olarak birleştirilmesine olanak sağlar. Birleştirilmiş veriler üzerinden 3.parti yazılımlara uygun formatlarda çıktılar alınmasına imkan verirken, mimari ve mühendislik projelerine en uygun ve en hızlı kaynak veriyi oluşturur. Leica Geosystems Türkiye temsilcisi Sistem AŞ.’ den alınan Leica BLK 360'ın Fati Danışmanlık ve Mühendislik Dış Ticaret ve Limited Şirketine hayırlı olmasını dileriz.

Türkiyenin önde gelen firmaları Leica Geosystems Teknolojilerini, Sistem A.Ş.'nin desteği ile tercih etmeye devam ediyor.

Sizinle birlikte hep daha ileriye...Haber Albüm