İstanbul Havalimanı

Geleceğin Havalimanı Açıldı

Leica Geosystems ölçüm cihazları ve teknolojisi ile birçok büyük projede yer aldığı gibi dünyanın en büyük havalimanları arasında gösterilen İGA'da da yer aldı. İnşaatı 4 fazda yapılacak olan yeni havalimanın birinci fazında,   3 pistin ve 90 milyon kapasitelik terminalin açılmasıyla 2018 yılında tamamlanacak. Tüm fazları tamamlandığında İstanbul Yeni Havalimanı, yıllık 200 milyon yolcu kapasitesiyle 300’den fazla destinasyona uçuş imkanı sunacak. 350'den fazla noktaya uçuş imkânıyla İstanbul'un yeni havalimanı dünya havacılığının da merkezi olacak.


76.5 milyon metre karelik alanda teknoloji lideri Leica, ölçüm cihazları  ve teknolojisi ile İstanbul yeni havalimanın yapımına katkı sağlamıştır. Yüzlerce Total Station'umuz, GNSS Cihazlarımız, Otomatik ve Dijital Nivolarımız, Sabit Referans İstasyonlarımız ile dünyanın en büyükleri arasında gösterilen İGA'da yer almaktan büyük onur ve şeref duyduk.


Türkiyenin önde gelen firmaları Leica Geosystems Teknolojilerini, Sistem A.Ş.'nin desteği ile tercih etmeye devam ediyor.Haber Video