Leica Viva GS18 T

Dünyanın En Hızlı GNSS RTK Gezicisi

Leica GS18 T:

Manyetik alanlara karşı dayanıklı, kalibrasyon ve düzeçleme gerektirmez!

 

Leica GS18 T, en hızlı ve kullanımı en kolay GNSS smart anteni ve RTK gezicisidir. Düzeçleme yapmak için jalonu dik tutmanıza gerek yoktur ve dolayısıyla artık zaman kaybı da olmayacaktır! Piyasanın lider teknolojisi bu son yenilikle GNSS ve atalet ölçüm birimlerini (IMUs) birleştirirek manyetik alanlardan etkilenmeyen ve kalibrasyon gerektirmeyen ilk gerçek eğim kompansatör çözümünü sunmaktadır!

Artık düzeçleme yapmanız ve düzeci izlemeniz gerekmeyeceği için sadece işinize odaklanabilir ve geleneksel ölçüm uygulamalarına kıyasla zamandan büyük ölçüde tasarruf sağlarsınız. Yakında veya çevrede metalik nesnelerin bulunduğu alanlarda kesintisiz ve doğru konumlandırma yaparken önceden yapamadığınız ölçümleri artık gerçekleştirebilirsiniz. GS18 T’yi hiçbir kalibrasyon gerekmeksizin kutusundan çıkarıldığı gibi doğrudan kullanabilirsiniz.

 

Cazip yazılım
GS18 T RTK gezicisi Leica Captivate yazılımı ile kusursuz biçimde tamamen bütünleşerek size son derece kapsamlı bir deneyim sağlar. Dokunmatik fonksiyonu ile karmaşık verilerin yönetilmesi sıradışı biçimde eğlencelidir. İster GNSS ile ister total station cihazları ile, isterseniz de her ikisiyle birlikte çalışın;  Leica Captivate endüstrileri ve uygulamaları bir araya getirir.

 

Sınırsız imkanlar
Leica Captivate arazide verileri alır ve modellerken, Leica Infinity yazılımı da ofiste bu verileri işler. Kusursuz veri aktarımı sayesinde projenizde işler daima yolunda gider. Leica Captivate ve Leica Infinity, ölçüm verilerini birleştirip projeleri daha hızlı ve etkili bir şekilde düzenlemek üzere işlev görür.
Entegre kalite güvencesi ile GNSS RTK gezicisi ölçüm esnasında jalonun ne şekilde düzeçlendiğini ve değerleri kaydederek ölçümlerin izlenmesini sağlar ve eksiksiz raporlama imkanı sunar.

 

Müşteri Hizmetleri yalnızca bir tık uzağınızda!
Aktif Müşteri Hizmetleri (ACC) ile, tecrübeli profesyonellerden oluşan küresel ağ, sizi her türlü sorununuzda yönlendirmek üzere, sadece bir tık uzağınızda!

* Üstün teknik destek hizmeti sayesinde gecikmeler ortadan kalkar

* Kusursuz danışmanlık desteği ile işler daha hızlı tamamlanır

* Doğrudan araziden veri alıp gönderen çevrimiçi hizmeti sayesinde araziye tekrar tekrar gitmeye gerek kalmaz; dolayısıyla masraflarınız da azalmış olur.

Sizi her yerde ve her durumda kapsayan size özel Müşteri Hizmeti Paketi ile masraflarınızı kontrol edin.

 

Elde taşınan cihazların gücünü keşfedin
Her ortamın üstesinden gelme gücünü keşfettiğinizde, tüm ofisi artık kontrol ünitesinde veya tablette yanınızda taşıyabilirsiniz.

Leica CS20 kontrol ünitesi ve Leica CS35 tablet komple mobil özellikleriyle kontrol ve elverişli çalışma için en uygun koşulları sağlar. Göz alıcı 3B görünüm ile birlikte dokunmatik ekran teknolojisi rahat ve hızlı veri işlemeye imkan sağlar.

 Haber Albüm