Leica Cyclone

Leica Cyclone

3B nokta bulutlarını işleme, modelleme ve yönetmek için yazılım.

Leica Cyclone

 

3B Nokta Bulutu İşleme Yazılımı

 

Komple nokta bulutu yayınlama çözümü

 

İşlemlerine nokta bulutu verileri eklemek isteyen kurumlar için Leica Geosystems HDS™ komple nokta bulutu çözümü, ihtiyacınız olan tüm paylaşılabilir verileri üretme yeteneğine sahip tek çözümdür. Diğer marka tarayıcı firmalarının aksine bizim ürünümüz proje gereksinimlerinin tüm setini etkili biçimde temin ederek çalışmalarınızdan verim almanızı garanti eder.

Leica Cyclone ürün ailesi bütün çözümün kilit parçasıdır. Çeşitli Cyclone modülleri ile kullanıcılar başından sonuna kadar her türlü nokta bulutu projelerini gerçekleştirebilirler.

Poligon, geri okuma ve geriden kestirme gibi Leica Geosystems tarayıcılarının benzersiz veri toplama işlemleri ile zengin veri toplama ve kaydı sağlanır. Kullanıcıların yerine her türlü işi yapan otomatik rutinlerin yanı sıra piyasanın en zengin KG (Kalite Güvencesi) / KK (Kalite Kontrol) seti ile ölçme ayarlama ve değerlendirme araçlarına sahiptir.

Raporlardan haritalara, 3B modellere, film/animasyonlara ve hafif 3B veri formatlarına kadar çok çeşitli teslim edilebilrler oluşturulabilir ve web üzerinde ücretsiz dağıtılabilir. Bu modüller pek çok sanayi alanını ve çalışmayı destekler; inşaat mühendisliği, 3B son-durum modelleri, topografik ölçümler, Yapı Bilgi Modellemesi ve çok daha fazlası da dahil olmak üzere..

 

Leica Cyclone, farklı ihtiyaçları karşılamak ve esnek ürün dağılımı sağlamak üzere ayrı yazılımı modüllerinden oluşur: 
 

* Leica Cyclone REGISTER

* Leica Cyclone BASIC

* Leica Cyclone SURVEY

* Leica Cyclone MODEL

* Leica Cyclone IMPORTER

* Leica Cyclone SERVER

* Leica Cyclone PUBLISHER ve TruView

* Leica Cyclone II TOPO

 

Leica Cyclone & NCTech iSTAR panoramik kamera
Leica Geosystems, artık HDS tarama işiyle entegre iSTAR panoramik kamera sunuyor. Leica Cyclone yazılımı ve iSTAR kamerası birlikte yüksek çözünürlüklü HDR görüntüler sağlarken arazi ve ofiş çalışmalarını geliştirir ve etkileyici renki bir nokta bulutu oluşturur. 

Leica Cyclone & Spheron panoramik kamera
SpheronLite kamera sistemi ile Leica Geosystems ve SpheronVR, 3B nokta bulutları için HDR görüntülemede en iyi çözümü sunar. Leica ScanStation tarama verileri Leica Cyclone yazılımında SpheronVR SceneCam kamerayla alınan en yüksek kaliteli ve çözünürlüklü panoramik görüntülerle kolaylıkla renklendirilir.

Leica Cyclone & DotProduct elde taşınır tarayıcılar
Leica Geosystems yazılımı DotProduct elde taşınır tarayıcılar ile genişletişmiş bir akışı sağlarken ulaşılması zor yereler ulaşmayı kolaylaştırır. Leica Cyclone’daki doğrudan DotProduct 3B veri alımı kapasitesi ile profesyoneller minimum arazi kurulumu ve genel olarak ofiste daha az zaman harcamaları sayesinde çok daha fazla verim alırlar.