Leica Viva GS16

Leica Captivate Deneyimi Kendi Kendine Otomatik Öğrenen GNSS ve MultiStation Cihazları İçin Dinamik Kilit İle Devam Ediyor

Ölçüm teknolojisinin lideri Leica Geosystems, Leica Viva GS16’yı duyurdu ve Leica Captivate ve SmartWorx Viva yazılımını güncelledi.

 

GS16, kendi kendine otomatik öğrenen bir GNSS alıcısıdır; en uygun GNSS sinyalleri kombinasyonunu seçer ve referans linkle veya referans link olmaksızın bağlantıda kalır.

Yeni piyasaya sürülen bu ürün, geçen yıl piyasaya sürülmüş olan Leica Captivate deneyimini de geliştirmektedir.Kendi kendine otomatik öğrenen GNSS’in eklenmesiyle, MultiStation’daki kilit özelliğinin yükseltilmesiyle ve Captivate yazılımına yapılan çeşitli güncellemelerle Leica Geosystems müşterilerine en iyi deneyimi sunmaya devam ediyor.

Leica Geosystems GNSS direktörü Bernhard Richter, “Viva GS16 alıcısını geliştirirken, en iyi alıcıyı oluşturmak üzere 30 yıllık GNSS tecrübemizden yaralandık” şeklinde konuşarak ekledi: “Esnek tasarımı ile bu alıcı, yeni GNSS sinyalleri ile SmartLink’i kullanarak anında avantaj sağlamasının yanı sıra aynı zamanda geleceğe dair de güvenli bir yatırım.”Haber Video