Leica Makine Kontrol Sistemleri Afrika

Afrika projelerinde de Leica, firmaların tercihi olmaya devam ediyor

Leica Geosystems Makine Kontrol Sistemleri ağır iş makinelerine entegre tesviyeleme sistemleri ile verimliliği ve kaliteyi yükseltmeye yönelik çözümleriyle sahalarda olmaya devam ediyor. Dünyada bir çok noktada demiryolu inşaatında lider firmalarından olan Yapı Merkezi öncülüğünde yürütülen 202 km Darüsselam-Morogoro demiryolu projesinde de tercih, Leica Geosystems Makine Kontrol Sistemi yönünde oldu.
 
"Darüsselam - Mwanza Demiryolu, 5 kısımdan oluşan ve Tanzanya’daki standart ray açıklığında olan toplam 1.224 kmlik hatlar tamamlandığında; Uganda, Ruanda, Demokratik Kongo Cumhuriyeti ve Tanzanya’yı birbirine bağlayacak ve Doğu Afrika’yı Hint Okyanusu’na açacak."
 
Tanzanya'daki projede aktif bir rol üstlenen Doğan Metalurji firması toprak işlerinde kaliteyi ve verimliliği arttırmak için profesyonel ekibinin yanına, Komatsu marka greyderleri için Leica Greyder Makine Kontrol sistemlerini bünyesine kattı.
 
Sistem A.Ş Makine Kontrol ekibi sahada kurulum ve kalibrasyonlarını yaptıkları ekipmanları, operatör ve teknik ekiplere verilen eğitim ve veri hazırlanmasına yönelik çalışmalardan sonra sahada ekiplerle test sürüşlerini başarı ile tamamlamıştır. Zorlu arazi şartlarında Leica GS14 sabit GNSS istasyonlarından aldığı verilerle tam uyumlu çalışan makine kontrol sistemleri, uzun mesafelerde yüksek performansla çalışmaya devam ediyor.
 
Sistem A.Ş ailesi olarak Doğan Metalurji Firmasına Leica Geosystems Makine Kontrol Sistemlerini tercih ettikleri için teşekkür ederiz.
 
"Türkiye'nin önde gelen firmaları Leica Geosystems Teknolojilerini, Sistem A.Ş.'nin desteği ile tercih etmeye devam ediyor. Sizinle birlikte, hep daha ileriye..."

 Haber Video