Leica LS Dijital Nivolar

Olağanüstü Rahatlık, Doğru Sonuçlar

Günümüz karmaşık altyapısının hassas yapısı, referans yükseklikleri tanımlamada ve aplikasyonda en yüksek doğruluğu gerektirmektedir. Ölçüm verilerinde 200 yıllık tecrübeye sahip Leica Geosystems, LS10-15 Dijital Nivolar ile size eşsiz çözümler sağlamaktadır.

Otomatik fonksiyonları ve standart invar miralara 0.2 mm doğruluğu ile eşsiz güvenilirlik sağlar. Cihaz kurulumunda elektronik düzeç kullanılması ile prezisyon başlar. Tek bir tuşa basılarak herbir ölçüm öncesinde otomatik düzeç kontrolleri yapılır.
Entegre otomatik odak özelliği ile hem hedefiniz daha hızlı bulunur hem de miranın kontrastı en yükseğe çıkarken ölçüm doğruluğu da artar.

Bu zorlu ve yorucu görevde yalnızca en tecrübeli ölçüm uzmanlarına güvenilmektedir.

Net ve basitleştirilmiş arayüzü ile otomatik odaklamadan görüntü destekli görünümlere kadar tüm nivelman işlerini yapabilmesi sayesinde Leica LS dijital nivolarla ölçüm yapmak çok daha eğlenceli ve güvenilirdir. Leica LS dijital nivolar yüksek hassasiyetli uygulamalar için en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Bu cihazlar her türlü nivelman ve deformasyon ölçümleri, baraj, demiryolu, makine montajı gibi uygulamalarda tercih edilmektedir.

Piyasanın öncü üreticisi Leica Geosystems yılların tecrübesi ve güvenilirlik taahhüttü ile dünyanın öncü nivelman doğruluğuna sahip bu şaheserin ortaya çıkmasını sağlamıştır: Leica LS Dijital NivoHaber Video