Leica BLK360

En küçük Tarayıcı ile En Büyük Detayları Alın

i4 İnşaat Yazılım Enerji Eğitim Danışmanlık Arge Ltd. Şti. çalışmalarında tercihini Leica BLK360  lazer tarayıcıdan yana kullandı. Ankara merkez ofisimizde tanıtımı ve uygulaması yapılan Leica BLK360, kompakt, hafif ve kolay kullanımı ile i4 teknik ekibinin beğenisini kazandı.
 
Tek tuşla tarama yapıp ve henüz arazideyken veri birleştirmesi yapabilen, kullanıcı dostu Leica BLK360, nokta bulutu dünyasının en pratik lazer tarayıcısıdır. Hızlı, standart ve yüksek çözünürlüklerde tarama yapmanıza imkan veren Leica BLK360, 1kg ağırlığı ve 165 mm uzunluk x 100 mm çapı ile lazer tarayıcıların en küçüğü konumundadır. 3 dakikadan kısa sürede saniyede 360,000 lazer atımı ve HDR-Termal görüntüleme ile tam kubbe tarama ve 150 MP küresel görüntüler toplanır.
 
Leica, BLK360 lazer tarayıcının iş akışına Autodesk ReCap Pro masaüstü ve mobil yazılımlarını ekleyerek kullanıcılara birçok kolaylık sunmuştur.
 
* Tarama verilerinin otomatik olarak, arazide birleştirilmesi
 
* İș sahasındayken taramalar üzerine ișaretleme, etiketleme imkanı
 
 
BLK360 ile paket olarak sunulan Leica Cyclone Register yazılımı, ham verilerin doğrudan tarayıcıdan yazılıma alınarak birleştirilmesine ve temel nokta bulutu değerlendirme işlemlerinin gerçekleştirilmesine olanak sağlar. Birleştirilmiş veriler üzerinden 3.parti yazılımlara uygun formatlarda çıktılar alınmasına imkan verirken, mimari ve mühendislik projelerine en uygun ve en hızlı
kaynak veriyi oluşturur.


Leica Geosystems Türkiye temsilcisi Sistem AŞ.’den alınan Leica BLK 360'ın i4 İnşaat Yazılım Enerji Eğitim Danışmanlık Arge Limited Şirketine hayırlı olmasını dileriz.
 
Türkiye'nin önde gelen firmaları Leica Geosystems Teknolojilerini, Sistem A.Ş.'nin desteği ile tercih etmeye devam ediyor.
 
Sizinle birlikte hep daha ileriye...Haber Albüm